In de Gloriosa

Inhoudsopgave periodieken

In de onderstaande tabel vind je een overzicht van alle artikelen die gepubliceerd zijn van 1984 tot heden. Op de pagina Tijdschriften vind je alle periodieken van 1984 tot 2019.

artikelauteurjaarnummerpagina
De eerste dienst te 's-Graveland (07-07-1658)A.D.Wumkes198425
De nachtwachtA.D.Wumkes1984422
Het hek v/d NH-Kerk te 's-Grav.(leeuwenjacht)A.D.Wumkes1984218
Spreeuwenpotten, "een wrede tak van industrieA.D.Wumkes1984339
De ambachtsvrouwe van Ankeveen IB.J. van der Kolk198418
De ambachtsvrouwe van Ankeveen IIB.J. van der Kolk1984229
De schoolmeesters van Ankeveen IB.J. van der Kolk1984313
De schoolmeesters van Ankeveen IIB.J. van der Kolk198444
Daniël StalpaertC.Aalders1984211
VoorwoordEe, M.van198412
In memoriam Klaas SpaanHaverkamp, J.1984231
De PaardetramHendriks, J.A.1984129
De tol aan de ZuweJan.C.Immerzeel1984121
Van de Klapbrug naar de SmidsbrugK.J.M.Blommestein1984235
Het wapen van 's-GravelandKraak, W.K.1984223
Jaardag van "Vecht en Eem"Redactie198424
Over het nieuwe tijdschriftRedactie198412
Uniek verslag door GabriRedactie198436
Van het BestuurRedactie1984343
Kortenhoef: Van oudsher een land van vrijheidSpaan, D.N.1984328
Wie kende in Kortenhoef niet:Spaan, D.N.1984428
De 's-Gravelandse pastorie (in en om Weme)A.D.Wumkes1985325
Over de klok der NH-Kerk te 's-GravelandA.D.Wumkes1985313
Proces in 's-Grav. (18e eeuw) Op zijn blote knieA.D.Wumkes1985142
Smakelijk slot van batig saldo (polder rekening)A.D.Wumkes1985429
Kortenhoefse brandweer 18e eeuwAbcouwer, W.1985315
De schoolmeesters van Ankeveen IIIB.J. van der Kolk1985128
Kortenhoef in 1815Daams, J.198543
Blekerijen 's-GravelandHendriks, J.A.198513
Boekbespr. Een paar holle voetenHilten, Dr. W. van1985331
Bezoek op de TrompenburghHouthoff-de Groot. MM198533
De Kortenhoefse PoldermolensJan.C.Immerzeel1985113
Het gereformeerde kerkje van AnkeveenSmedema, J.1985411
J.F. van Heumen en G. SlaperWallenburg, B.198522
De askuilen van 's-GravelandA.D.Wumkes1986386
De rose wees, tuinhuis van SchoonoordA.D.Wumkes1986259
Het jacht van de 's-Gravelandse hoofdingelandenA.D.Wumkes1986124
Dorpsbeveiliging Kortenhoef 18e eeuwAbcouwer, W.1986380
Laatste scheepswerf in Ankeveen (De Helling)B.J. van der Kolk198611
Boekbespreking "De laatste paardentram" door W.I. EngelB.J. van der Kolk1986134
Een Kath. school te Ankeveen 1775Bakker, N.1986372
Het Volendammervrouwtje van 's-GravelandBroeck, G.v.d.1986391
s-Graveland en de GloriosaGammeren, J. van1986244
De Ankeveense MadonnaGoede, H.C.M. de1986239
Henriette Roland Holst in 's-GravelandH.Aalders1986497
De veldnamen van KortenhoefHonig, P.1986253
Curte HoveJan.C.Immerzeel19864105
DorscherveenJan.C.Immerzeel1986114
Franciscus FennisJan.M.Veenman1986413
Onbeantwoorde vragen: de Brand van 1790Redactie1986132
Nog eens "De Askuilen"Redactie19864123
Onbeantwoorde vragen: een kostbaar geschenkRedactie1986267
De CollectantSchaik, F. van1986393
De KeukenmeidSchaik, F. van19863120
De verzen van mijn grootvaderSluiters, E.1986264
Boekbespreking: "Zo zag ik mijn dorp" door Klaas SpaanB.J. van der Kolk19864122
Waar ontdekte prof. H. de Vries de 1e mutantenWijsman, H.J.W.1986248
De schilder P.G. van OsA.C.J.Kramer19873195
Boekbespreking: "In de gekroonde trapgans" van A.D.WumkesB.J. van der Kolk19871151
De engel met de hoef (In Antoniuskerk Kortenh.)A.D.Wumkes19874243
De siertuin van GooilustA.D.Wumkes19872186
Twee aanwinsten ( Jan van Ravenswaay)A.D.Wumkes19874248
Wagt te paarde (wacht in 's-Graveland)A.D.Wumkes19871145
Onbeantwoorde vragen De Steen (eerste steen 1876)Abcouwer, W.19874252
Romantische scheepvaart in kerk van KortenhoefArnoldus, B.19871141
Amsterdammers in Ankeveen IB.J. van der Kolk19872155
Amsterdammers in Ankeveen IIB.J. van der Kolk19874226
Boedelveiling in Ankeveen 1740B.J. van der Kolk19871134
Henriette Roland Holst in 's-GravelandH.Aalders19871126
Berestein 's-GravelandHendriks, J.A.19872163
Een inspectie te Kortenhoef 1592Jan.C.Immerzeel19873218
Onbeantwoorde vragen 't SwaentjeRedactie19871148
Het LambertushuisRuig, P.M.de19872177
De BakerSchaik, F. van19872184
De oudste bewoners van 's-GravelandWijsman, H.J.W.19874233
De verjaardagsilluminatieA.D.Wumkes1988114
De zilveren koekjestrommelA.D.Wumkes19884118
Een 's-Gravelands Ego-documentA.D.Wumkes/Schouten vd Velden, P1988389
Een heerlijke humoreske(verhuizing dieren Gooilust)A.D.Wumkes1988244
Hek van N.H.-Kerk 's-Grav. in luister hersteldA.D.Wumkes1988132
Teer en biertonnen (1648)A.D.Wumkes1988266
Conscrits van Classe 1883Abcouwer, W.1988498
Het "Fataele" jaer Ankeveen 1672B.J. van der Kolk1988370
Het Bergse PadB.J. van der Kolk1988239
P.J. Eyma's Ronde stalB.J. van der Kolk198813
Meester PasmanHooren, M.G. van1988261
De KwakelJan.C.Immerzeel1988382
De sluis aan de MeentJan.C.Immerzeel1988119
Ankeveens rouwbordJan.M.Veenman1988127
Geslachte stier bij G. van den BroeckSchaik, F. van1988264
Baggeren van de 's-Gravelandse vaartSpoor H./Ensink, E.1988375
De Joodse begraafplaatsWim Fecken19884102
A.N.van PellecomA.D.Wumkes19894106
B.M.O.L. 90 jaarA.D.Wumkes1989236
De 's-Gravelandse watertorenA.D.Wumkes19894109
In 1872 naar 's-GravelandA.D.Wumkes198918
Onze gedenkbomenA.D.Wumkes1989369
Een weinig bekende afbeelding 's-Graveland circa 1800B.J. van der Kolk1989115
Chirurgijns in AnkeveenB.J. van der Kolk1989355
Kruidenzoekers in polder AnkeveenB.J. van der Kolk1989480
Kortenhoef en het Gooise ZandDaams, J.1989499
Welkom op GroenlustHendriks, J.A.1989487
Bodemvondsten in KortenhoefHonig. P.1989118
Gezocht: Oude stukken van Hollands-AnkeveenHovenkamp, H.A.R.1989376
Rooie SasJan Schriek198914
Consideratie over 't veenen Cortenhoef 1767Jan.C.Immerzeel1989246
Het woningbestand van Kortenhoef in 1772Jan.C.Immerzeel1989363
De open dagen 5 en 6 nov. 1988Redactie1989123
Exlibris van G.S.Schaap aanvullingen,(2)Redactie1989474
Gedicht: Het dorpje in de PolderRedactie1989121
Na vijf jaarRedactie198913
De Herenweg in vogelvluchtVelden-de Groot, C.v.d1989232
Het mandement van KortenhoefW.J.Kozijn1989227
Villa Nova en het echtpaar Schaap-van de PekA.C.J.Kramer1990495
De paardenmarktA.D.Wumkes1990237
Dona PacemA.D.Wumkes1990382
In mijn landhuis op 's-GravelandA.D.Wumkes1990375
PoolenburgA.D.Wumkes1990127
Vijf zusjes en mijnheer PastoorA.D.Wumkes19904106
wat een dag 21 oktober 1868A.D.Wumkes1990114
Pastorie NH-Kerk KortenhoefAbma, H.A.1990487
Ankeveen 700 jaar geleden:( Doc. uit 1920)B.J. van der Kolk19904101
Ankeveense ambachtsheren en het Caecilia Coll.B.J. van der Kolk1990359
Het Polderhuis van Ankeveen IB.J. van der Kolk199014
Het Polderhuis van Ankeveen IIB.J. van der Kolk1990120
Het Reghthuys van AnkeveenB.J. van der Kolk19904110
Tussen mosterd en azijnDaan Buitenhuis199014
Het CapitoolEe, M.van1990235
De BunzingHaverkamp, J.1990365
De oude twaalf huizen en hun omgevingHooren, M.G. van1990241
De Kortenhoefse KorenmolenJan.C.Immerzeel199018
Veepest in KortenhoefJan.C.Immerzeel1990369
Wumkes A.D. 80 jaarRedactie199013
De jaren 1940-1945Wallenburg, B.1990231
BoekbesprekingA.C.J.Kramer19914177
De grensstenenA.D.Wumkes1991126
JeugdherinneringenA.D.Wumkes1991272
s-Graveland (samenvoeging)A.D.Wumkes1991335
Vers en vensterA.D.Wumkes19914168
Ankeveense PastoriB.J. van der Kolk1991255
Een brief uit 1836B.J. van der Kolk1991111
Voorgeschiedenis SamenvoegingB.J. van der Kolk1991320
De 's-Gravelandse kralenDaams, J.1991232
BleekneusjesHaverkamp, J.1991263
Door weer en wind I (fanfarekorps)Jan.M.Veenman19914143
Mijn naam is HagenKessel, S.F.C.1991243
En zo denk ik er over (samenvoeging)Luyer, L.1991367
Vijf zusjes (Zum Gahr) en Mijnheer Pastoor IIPott, Wilfried W.19914157
De voorgeschiedenisR J de Wit1991320
BijnamenRedactie199117
De voorgeschiedenis (tentoonst. samenvoeging)Redactie19914143
NaschriftRedactie19914167
Ter navolging (schenkingen) M.C. de HaanRedactie1991269
Kortenhoef (samenvoeging)Sanders, C.J.1991351
Bijnamen in KortenhoefSpaan, K.1991251
Vijfentwintig jaar samengevoegdW.J.Kozijn199133
Ankeveen, getekend verledenWalbeek, P.S. van199113
Bijnamen in ons 's-GravelandWallenburg, D.199118
Poppe-goet (zie ook 1993 blz. 044)A.C.J.Kramer1992343
Amicitia (de eerste 25 jaar)A.D.Wumkes1992234
De Atlas van BlaeuA.D.Wumkes1992125
Herinneringen aan Jonkh. Willem SixA.D.Wumkes1992352
Ons gemeentewapenA.D.Wumkes199213
In Ankeveens dialectB.J. van der Kolk1992347
Schrijvend over AnkeveenB.J. van der Kolk1992257
IJskelders in 's-GravelandDaan Buitenhuis1992326
Hist.Kring10 jaarJan.C.Immerzeel199233
Manuscriptkaart uit de Vechtstreek 1514Jan.C.Immerzeel1992117
Door weer en wind II (fanfarekorps)Jan.M.Veenman199217
Het verhaal van de parelJan.M.Veenman1992337
Een ontmoeting op de dijkKoelink-Hendriks, T.1992358
Herinneringen aan de HerenwegRaam-Hansler, J.van1992331
Dr. A. Schuckink Kool-PenningRaam, H. van1992336
Nachtelijk bezoekSpapen, A.1992323
Dagboek (14 april-19 mei 1945)Vrieze, J.D. de1992243
Een bijzonder Heer in 's-GravelandW.J.Kozijn1992311
Als de klokken luidenA.D.Wumkes1993378
Bloedakker IA.D.Wumkes19934146
De molens van 's-GravelandA.D.Wumkes1993125
En dan 's-Graveland (klokken)A.D.Wumkes19931104
Evenals 's-GravelandA.D.Wumkes19934128
Goeie ouwe bellebellenA.D.Wumkes19934130
Jonkheer SixhofA.D.Wumkes1993246
Nonnef(v)eestjesA.D.Wumkes1993263
BoekbesprekingB.J. van der Kolk1993273
BoekbesprekingB.J. van der Kolk19934144
De Fransen in de VechtstreekB.J. van der Kolk1993141
Eierzoeken in de polderB.J. van der Kolk1993251
In memoriam J.DaamsB.J. van der Kolk199313
De collectie van den BroekBestuur19934148
Over bossen en venenDaams, J.199315
For whom the bell tollsDaan Buitenhuis19933112
Goeie ouwe bellebellenDaan Buitenhuis19934130
Meester Adriaan VisserHaverkamp, E.1993266
Historische namenHooren, M.G. van1993135
Van een scheve torenJan.C.Immerzeel1993254
Ankeveen begint (klokken)Jan.M.Veenman1993384
Ankeveen, verteld verledenJan.M.Veenman1993117
Martinuskerk Stichtse End wordt afgebrokenJan.M.Veenman19934121
Cortenhoef naar de barrebiesenKloosterman-Dekker, J19934125
Kortenhoef valt in (klokken)Koelink, J.1993378
Heilig vuurA.D.Wumkes1994498
In 1913 winkelen in 's-GravelandA.D.Wumkes1994117
SchapenburgA.D.Wumkes19944107
Winkelen in 's-Graveland (vervolg)A.D.Wumkes1994252
Bijgeloof en volksgeneeskundeB.J. van der Kolk1994381
BoekbesprekingB.J. van der Kolk1994129
BoekbesprekingB.J. van der Kolk1994248
Boekesteyn, (nieuwe bestemming)B.J. van der Kolk1994375
De Stier van DirkBaalman, Th. G.19944109
Nes van Meerkerk, J.E.Baan, Corrie V.v.d.1994369
In memoriam Thijs van HoorenBestuur1994234
Ook dat maakte zijBorst-de Haan, H.H.1994157
Een olifant in 's-GravelandDaan Buitenhuis199415
Herinneringen aan Jan JansenDaan Buitenhuis1994237
Bijgeloof en volksgeneeskundeHagen, K.1994381
De TijdgeestHooren, T. van1994363
Het oude kerkje van KortenhoefJan.C.Immerzeel1994111
De Ankeveense klokkenroofJan.M.Veenman1994249
Het onderhouden van de ZondagKloosterman-Dekker, J1994245
Katholiek onderwijs Kortenhoef-'s-GravelandKoelink, J.1994489
De klokken luiden weerRedactie1994125
De laatste klankRedactie19944106
SchoolreglementRedactie1994131
De Ankeveense klokkenroofW.G.de Kwant1994249
Sinterklaas te AnkeveenWalbeek, P.S. van19944102
De zondagrustA.D.Wumkes1995120
Een lintje voor de admiraalA.D.Wumkes19953104
Het is voor de bakkerA.D.Wumkes19954119
Van huizen gesproken (Noodereind 1)A.D.Wumkes1995388
Van huizen gesproken (Noordereinde 213)A.D.Wumkes1995388
Begin van de 2e wereldoorlog in AnkeveenB.J. van der Kolk1995242
Schaardag in AnkeveenB.J. van der Kolk19954115
Verdwenen molens in en rond AnkeveenB.J. van der Kolk1995123
Een waardevol geschenkBestuur199517
Schoenmaker in oorlogstijdDaan Buitenhuis1995156
V, Maar nog geen VictorieDaan Buitenhuis1995249
Met de trekschuit naar 's-GravelandEigen Perk19954130
Schaardag in AnkeveenHagen, K.19954115
Begin van de 2e wereldoorlog in AnkeveenHagen, Kees1995242
Ruigtschipppers varen naar bollenveldenHooren, T. van19954125
De zaak UdoJan.C.Immerzeel1995399
Kralen uit AnkeveenJan.M.Veenman1995383
Uit de kerkeraad geklaptKloosterman-Dekker, J1995397
De oorlog 1940 en bevrijding 1945Koelink, J.1995266
Herinneringen aan de HerenwegRaam-Hansler, J.van1995239
De KerkveilingRedactie19954131
De laatste lootjesRedactie19954131
Dorpsrekeningen, bron hist. onderzoekStreekarchief1995139
Opening eigen huisTijn, E. van199517
Fraude in de 18e eeuw in 's-GravelandW.J.Kozijn1995113
De gebroeders BoekwegA.D.Wumkes1996242
Johannes Vermeer en 's-GravelandA.D.Wumkes19963103
Op .S'. LantA.D.Wumkes1996255
Oud HollandsA.D.Wumkes19964123
Van huizen gesproken (Postkantoor / Muziektent)A.D.Wumkes1996384
Van huizen gesproken.StadwijkA.D.Wumkes1996248
VolksverhalenA.D.Wumkes1996124
Boekbespreking: De VriendschapskringB.J. van der Kolk19964140
Tumult in AnkeveenB.J. van der Kolk19964128
KeesjeBaalman, Th. G.1996394
De eerste steen gelegdDaan Buitenhuis1996251
Duiventorens en DuiventillenDaan Buitenhuis1996111
Uit de krant van toen (Freek Nieman)Daan Buitenhuis1996117
Van huizen gesproken: (Buitenhuizen 's-Gravel.)Daan Buitenhuis19964132
Verslag van ComitDaan Buitenhuis1996119
Uit de krant van toen (dorpssmid Spek Kortenh.)Gooi en Eemlander19964142
Uit de krant van toen (K'hoefsedijk doorbroken)Gooi en Eemlander19963105
Uit de krant van toen (witte huisje Herenw.80)Gooi en Eemlander1996263
Boekbespr: Joodse gemeenschapHeikoop, F.A.J.1996121
BeurtschippersHooren, Th. van1996388
Een bijzondere aanwinst (glaspositieven)Jan.C.Immerzeel1996260
Het einde v/d Gouden Eeuw, Kortenhoef 1699Jan.C.Immerzeel1996398
Storm en sopieJan.C.Immerzeel19964119
Pastoor LokinJan.M.Veenman1996378
Een 17e eeuws testamentKloosterman-Dekker, J.1996257
De Kerk en de AmbachtsheerKoelink, J.A.199618
Ds.A.D.Wumkes (afscheid als hoofdredacteur)Redactie199616
Bernard A. van BeekW.J. Kozijn1996373
Dirk KortehoeverWijsman, H.J.W.1996244
De tuinbaas J. KlarenbeekA.D.Wumkes1997390
Het haantje van de toren (NH Kerk 's-Grav.)A.D.Wumkes1997128
IJsclub 's-Graveland (deel 1)A.D.Wumkes199715
IJsclub 's-Graveland (deel 2)A.D.Wumkes1997246
Van huizen gesproken (jeugdherberg de Karekiet)A.D.Wumkes19974129
Zouaven in AnkeveenB.J. van der Kolk1997111
Thijs van HoorenhofBakker, A.19974119
Araucaria, een reisverslagDaan Buitenhuis19974133
Boekbespreking: De GoogelaarsDaan Buitenhuis19973100
De Oude Dobber en de Nieuwe DobberDaan Buitenhuis19974127
Hoe een hek een tak vingDaan Buitenhuis1997262
Synagoge niet langer anoniemDaan Buitenhuis1997130
t Kan verkerenDaan Buitenhuis1997272
Theekoepels in onze omgevingDaan Buitenhuis1997121
Veertig Jaren vol Trouw en IJver gediendDaan Buitenhuis19974146
Zuster BalderDaan Buitenhuis1997269
Uit de krant van toen (2 daders in arrest)Gooi en Eemlander1997134
Uit de krant van toen (Krijn Boegborn)Gooi en Eemlander19974141
Uit de krant van toen (Krijn Landwaart)Gooi en Eemlander1997274
Uit de krant van toen. (Opa Splinter)Gooi en Eemlander19973107
Ankeveen, een dorpsbeschrijving uit 1759Jan.C.Immerzeel1997257
Graafjesbrug of Graversbrug?Jan.C.Immerzeel1997396
Kortenhoef, een dorpsbeschrijving uit 1759Jan.C.Immerzeel1997115
Van huizen gesproken (Gemeentehuis Kortenh.)Jan.C.Immerzeel1997253
Voer voor genealogenJan.C.Immerzeel1997131
Het turfschip van AnkeveenJan.M.Veenman19973103
Herinnering aan Oud-KortenhoefLand, R.1997120
Ere wie ere toekomt (Jan Immerzeel)Redactie1997268
Het winkeltje op de hoek (Leeuwel.-Zuidereind)Redactie1997399
De eer gaat voor rijkdomW.J.Kozijn19974122
Waar woonde H. Roland Holst in 's-GravelandW.J.Kozijn1997385
Armenzorg in KortenhoefA.D.Wumkes19984132
De klokken luidenA.D.Wumkes1998118
De VroedvrouwA.D.Wumkes1998243
De WeeverA.D.Wumkes1998111
s-Graveland en Ankev.in de brieven van PC. HooftA.D.Wumkes1998387
s-Graveland en Ankev.in de brieven van PC. Hooft 1A.D.Wumkes19984136
Van huizen gesproken (Oversticht)A.D.Wumkes1998256
Zij stond achter de KoninginA.D.Wumkes19984115
Afscheid van Cees SandersBestuur19984140
De oudste eerste steenDaan Buitenhuis1998114
Geëerde burgers IIDaan Buitenhuis1998251
Geëerde burgers IIIDaan Buitenhuis1998395
Geëerde burgers IIIIDaan Buitenhuis19984126
Goed geknipt (Ome Cris knipt Arie Walstra)Daan Buitenhuis19983100
Jan Haverkamp-verzetsheldDaan Buitenhuis1998265
Uit de krant van toen (Ankeveen)Gooi en Eemlander1998128
Uit de krant van toen (Ankeveense kermis)Gooi en Eemlander19984137
Uit de krant van toen (Koster C.van Doorn )Gooi en Eemlander1998271
Uit de krant van toen (opstakels-lantaarnopst.)Gooi en Eemlander19983102
Glück Auf een motorschip uit 1922Hooren, Th. van1998248
De bocht in de dijkJan.C.Immerzeel19984120
Een gemiste kansJan.C.Immerzeel1998382
Over OoievaarsJan.C.Immerzeel1998267
Van huizen gesproken (De Spinnerij)Jan.C.Immerzeel199817
Razzia-Zondag, AnkeveenPelgrim, W.F.1998261
Nieuws van de redactieRedactie1998130
Begraven in de kerk IA.D.Wumkes1999118
Een kolfje naar mijn handA.D.Wumkes19994131
Een schilderij van Anton SmeerdijkA.D.Wumkes1999261
Het Petroleum-ezeltjeA.D.Wumkes1999397
Van 's-Graveland naar Amsterdam vice versaA.D.Wumkes19994156
Van huizen gesproken. Zuidereinde 107.A.D.Wumkes1999124
Waarom (Cannenburger)-weg?A.D.Wumkes1999398
In memoriam Jan KoelinkBest. HK In de Gloriosa19993120
In dienst van Ernst BlaauwCoops, A.1999265
Ankeveen 1000 jaar!Daan Buitenhuis19993117
Onze buren jubilerenDaan Buitenhuis1999123
Tentoonst. (De Middenstand van vroeger)Daan Buitenhuis1999276
Kortenhoef, De onvergankelijke kijk opDenninger-Schreuder.C.199917
Uit de krant van toen ('s-Grav.vaart vol gelopen)Gooi en eemlander19994160
Uit de krant van toen (Dhr. Theo Teeuw)Gooi en Eemlander1999277
Uit de krant van toen (J.Luijer-Orgel)Gooi en Eemlander1999130
Uit de krant van toen (kleding bij de begrafenis)Gooi en Eemlander19993118
Persberichten van het Goois MuseumGoois Museum19993115
De kleipijp, wegwerpvoorwerp van weleerJan.C.Immerzeel1999391
De Kortenhoefse school achter de kerkJan.C.Immerzeel19994136
Begraven in de kerk IIJan.M.Veenman19993101
Begraven in de kerk in AnkeveenJan.M.Veenman19994145
Toen de tijd weer even terugkwamJan.M.Veenman1999243
Jegens gevegt en andere insolentiA.D.Wumkes2000120
Sint Antonius preekt voor de vissenA.D.Wumkes20004131
Uit het leven van B.J.M. de BontA.D.Wumkes2000259
Waag en wegerA.D.Wumkes20003115
Van Huizen gesproken. Laanzicht 's-Graveland.B.J. van der Kolk2000251
Portret van Willem en Naatje BesemerBesemer, Wim2000265
Mededelingen van het bestuurBestuur20004155
Mededelingen van het bestuur (Lijst schenkingen.)Bestuur20003112
De nieuwe bank in de kerk van KortenhoefDaan Buitenhuis2000123
FototentoonstellingDaan Buitenhuis20004150
IN.D.LonsvaerderDaan Buitenhuis2000255
Stel uw eigen cadeau samenDaan Buitenhuis20003107
Terugblik op een bijzondere tentoonstellingDaan Buitenhuis2000125
WetenswaardighedenDaan Buitenhuis20004153
Wie schrijft die blijftDaan Buitenhuis20004157
Een KANsrijk bestaanDavidse, C.A. Ds.20003121
Uit de krant van toen (St.Antonius)Gooi en Eemlander20004158
Uit de krant van toen (Dirk Effies)Gooi en Eemlander2000130
Uit de krant van toen (geen Arie Kroon maar Gerritje van de Sluis)Gooi en Eemlander20003117
Uit de krant van toen (Politieman v.d.Berg)Gooi en Eemlander2000277
De Graven in de Kortenhoefse KerkJan.C.Immerzeel200017
De wijde blikJan.C.Immerzeel20004135
Een opmerkelijke giftJan.C.Immerzeel2000118
Otterjacht in KortenhoefJan.C.Immerzeel2000391
VerbouwingJan.C.Immerzeel20003110
Eindelijk weer thuisJan.M.Veenman2000397
Jagtlust`(in Ankeveen)Jan.M.Veenman20004145
Kortenhoef in CastricumKoelink, Jan2000243
Afscheid en WelkomRedactie2000249
Mededelingen van het bestuur(foto's-gereedschap)Redactie2000256
Ingezonden stukken. (Vuilstorting Ankeveen )Schaap, E.R.D.2000275
Wie was Jaap MoesThimo Veenman2000115
Frederik van Eeden en 's-GravelandA.D.Wumkes20014132
Ignotia van 's-Graveland (boekaankondiging)A.D.Wumkes2001393
In de Pastorie van 's-GravelandA.D.Wumkes2001120
Mededelingen van het bestuurBestuur20014135
Mededelingen van het bestuur (schenkingen)Bestuur2001128
Mededelingen van het bestuur (schenkingen)Bestuur2001397
Mededelingen van t Bestuur (Aanwinsten-Obligaties)Bestuur2001263
Orgelconcert op het BBruchem van , Richard20013100
Herinneringen aan de Tweede WeeldoorlogCator, Matthijs2001241
Barend v. Voorden, schilder en dichterDaan Buitenhuis2001112
Dit schoone speeltuig (Vuilnisbelten)Daan Buitenhuis20014129
Kees KortenoeverDaan Buitenhuis2001253
s-Graveland in de negentiende eeuwDaan Buitenhuis2001395
Wetenswaardigheden (flessenpost)Daan Buitenhuis2001127
Wetenswaardigheden (Huis van Jhr Mr. P.S.v.Dedel)Daan Buitenhuis20014138
Wetenswaardigheden (zitten\verzitten in de kerk)Daan Buitenhuis2001265
Uit de krant van toen (BMOL)Gooi en Eemlander2001130
Uit de krant van toen (17e eeuwse kaart)Gooi en Eemlander2001266
Uit de krant van toen (Kortenhoef heeft weer tijd)Gooi en Eemlander20013101
Uit de Krant van toen, (Crescendo)Gooi en Eemlander20014140
Oorlogsherinneringen van de KortenhoefsedijkHulsegge-Hoogstraten T2001138
Een opvallend gebaarJan.C.Immerzeel200116
Monogrammen in het loodJan.C.Immerzeel2001387
De diaconiehuisjes aan het Stichts EndJan.M.Veenman200119
De Kapperszaak van vader en zoon WiggersJan.M.Veenman2001261
De Oude WasschuurJan.M.Veenman2001390
De RolJan.M.Veenman20014116
De bevrijding van Kortenhoef e.o.Koelink, Jan2001250
Polder en dorpsnamenKoelink, Jan20014108
Wumkes, A.D. 90 jaarRedactie200114
Want als hij het canon hoort klinckenW.J.Kozijn2001374
Wat geeft ons dat natuurschoonW.J.Kozijn20014118
Zolang de geest nog goed blijftW.J.Kozijn2001122
Dit onvoorbeeldig dorpA.D.Wumkes20021110
Meded. van het Bestuur. Softw.desk. en schenkingenBestuur2002125
Mededelingen van het bestuurBestuur2002125
Mededelingen van het BestuurBestuur20023100
Mededelingen van het bestuur (aanwinsten)Bestuur2002260
Zeister BisonsCoops,Ton2002372
Zingend verledenCorteveen, Wijnie van20021140
Eerste stenenDaan Buitenhuis20023104
Het historisch gevoel van Ate Dirk WumkesDaan Buitenhuis2002115
SpiegelrustDaan Buitenhuis20024120
WetenswaardighedenDaan Buitenhuis2002128
WetenswaardighedenDaan Buitenhuis2002262
Wetenswaardigheden. SperwershofDaan Buitenhuis2002128
Bantam in de VeilingEeden van, Frederik2002385
En verloren wereld (deel 1)Fennis, Frans200215
En verloren wereld (deel 2)Fennis, Frans2002247
De Kortenhoevers en hun neringJan.C.Immerzeel2002240
Het Recht op Zwanendrift in KortenhoefJan.C.Immerzeel20024113
Verslag van en zoektochtJan.C.Immerzeel2002256
WetenswaardighedenJan.C.Immerzeel20024127
Ankeveen (omstreeks) 1925Jan.M.Veenman20024117
De Ankeveense Sint MartinuskerkJan.M.Veenman2002380
Uit de krant van toenPopko Biel2002132
Uit de krant van toenPopko Biel2002264
Uit de krant van toen. 's-Gravel.vaart uitbaggeren.Popko Biel2002132
FotoboekRedactie2002132
De Commandeur is getergdSchaftenaar, Henk2002388
Het Wapen van KortenhoefWim Fecken2002377
Lakenbleekers en of KleerbleekersAd Reijmerink20031153
Uit de krant van ToenCees van Huistede20034298
BoekbesprekingDaan Buitenhuis20034292
Boven de stallenDaan Buitenhuis20034289
Leven in en van de polderDaan Buitenhuis20034272
Rechts dagen in s-GravelandJ. Kloosterman-Dekker20034275
Winter 1943-1944dr. L.A. boer20032168
Mededelingen van het bestuurHet bestuur20031155
Mededelingen van het bestuurHet bestuur20033252
Mededelingen van het bstuurhet bestuur20034295
Mededelingenvan het bestuurHet bestuur20032204
Herinneringen van een secretaris-ontvanger in Ankeveen deel 2 en slotJ. Valkenier20034280
Het leven van een melkboer (deel1)Jan Jansen20031140
Het leven van een Melkboer deel 11Jan Jansen20032182
Het leven van een melkboer (deel 4 en slot)Jan Jansen20034262
Wie weet het antwoordJan Schriek20031209
Wie weet het antwoordJan Schriek20033256
Wie weet het AntwoordJan Schriek20034300
Wie weet het antwoord?Jan Schriek20031162
Een stukje Kortenhoefse geschiedenis in VreelandJan.C.Immerzeel20032176
De ankeveense St. Martinus kerkJan.M.Veenman2003111
December, Wintermaand of KerstmaandJan.M.Veenman20034296
HuizeJan.M.Veenman20031148
HuizeJan.M.Veenman20032170
Uit de krant van toenPopko Biel20031159
Uit de krant van toenPopko Biel20032207
Een boek over het bos van BlaauwRedactie20032200
Van de redactieRedactie20031156
Begraven in de kerk in NaardenWim Fecken20032193
SchenkingenRedactie2013231
Wetens waardighedenWim Fecken20031157
WetenswaardighedenWim Fecken20034290
Toeval bestaat nietAlbert A. Van dijk2004244
Uit de oude [Muziek] doosDaan Buitenhuis20044124
De Goog drinkwater voorziening aan het begin van deze eeuwEvert boeve2004372
Mijn dorpFlip Hamers200414
Mededelingen van het bestuurHet bestuur2004120
Mededelingen van het bestuurhet bestuur2004251
Mededelingen van het bestuurHet bestuur2004382
Mededelingen van het gastuurHet bestuur20044120
Wie weet het AntwoordJan Schriek2004126
Wie weet het antwoordJan Schriek20044126
Wie weet het antwoordJan Schriek2004261
Wie weet het antwoordJan Schriek2004386
De Ankeveense vaart achter het oude dorpJan.M.Veenman200416
Uit het archief2013330
SchenkingenRedactie2013331
Juni Rozenmaand of ZomermaandJan.M.Veenman2004248
Maart, Lente maand of DorremaandJan.M.Veenman2004118
November ,Slachtmaand of NevelmaandJan.M.Veenman20044112
OktoberJan.M.Veenman2004380
Tiny Mulder uit AnkeveenJan.M.Veenman2004498
Iets over gagelJasper Daams2004377
Lofdicht op s-GravelandJoost van de Vondel20044114
Fort KijkuitPiet honig2004493
Uit de krant van toenPopko Biel2004251
Uit de krant van toenPopko Biel2004384
Uit de krant van ToenPopko Biel20044121
Uit de krant van toenPopko Biel2004124
Oud nieuws uit AnkeveenThimo Veenman20044116
Cholera in s-GravelandWim Fecken20044101
Een hand gemeen in s-GravelandWim Fecken2004247
Het gemeentenbeleid van s-GravelandWim Fecken2004250
Kortenhoef had slapeloze nachtWim Fecken20044100
Over een gevonden grafsteen in AnkeveenWim Fecken2004375
Over een uithang bord in s-GravelandWim Fecken2004368
s-Graveland in de fase van OntginningWim Fecken200418
Toen en nuKoos Voorn2013327
Het zware leven van de molenaarRichard Keijzer2013320
Levenslijn van Cornelia Meester-HagemanJan Veenman2013222
Kort nieuws OMD 2013 en Ledenvergadering 25 maart 2013201329
Mededelingen van het bestuurHet bestuur2005265
Wie Weet het AntwoordJan Schriek2005134
Historie op zolder2013329
Kortenhoef in AmsterdamKoos Voorn201335
Woonwagens in `s-GravelandWim Fecken2013212
Fietstocht Daniel Stalpaert201325
Beleef Wijdemeren 8 QR routes201326
Archieven Hoogheemraadschap naar AmsterdamStreekarchief2005390
Een begrafenis per trekschuitWim Fecken2005130
Levenslijn van Jan VeenmanJan Veenman2013310
Opgravingen in Ankeveen Kerkhof Dillewijn.Koos Voorn2013210
Wie weet het antwoordJan Schriek20064154
Streek archief voor gooi en vechtstreek in hilversumHet bestuur20063106
QR codes Historische fietstochtHet bestuur2013139
Rotary club Wijdmeren Houthakkersfonds2013131
s-Graveland in vuur en vlamDaan Buitenhuis2006281
Nieuw wandel/fietsrouteboekje201336
Geschenken uit een voorbije tijd Deel 1Jan M.Veenman200716
Mededelingen van het bestuurHet bestuur20064150
Uit het archief2013133
Uit de oudheidskamer. Noodkacheltjes in de hongerwinter2013132
Uit het archief2013229
Uit de krant van toenPopko Biel20064152
Educatie bij de kring groep 8 Curtevenneschool bij de kring201337
SchenkingenRedactie2013134
De geschiedenis van Restaurant `t Vierde te AnkeveenJan M.Veenman2004232
EendendramaW.j.Fecken200714
KnuttenThimo Veenman20063107
Open Monumentendag 2013 "Macht en Pracht"201339
Herinneringen aan Zuster SpapenCees van Huistede en Faan Kessel20074128
Wie kende in Kortenhoef niet...........?D. N. Spaan2007380
Een trouwboekjeDaan Buitenhuis20074154
Terug blik op een onvergetelijken tentoostellingDaan Buitenhuis20074125
Mededelingen van het bestuurHet bestuur20073110
Mededelingen van het bestuurHet bestuur20074158
Een leeuwen abuisWim Fecken2013119
Mededelingen van het bestuurHet bestuur2007132
Levenslijn van Jan Immerzeel Sr.Frans van Giessen2013110
Uit de krant van toenGooi en Eemlander 20 mei 1938201319
Wie weet het antwoordJan Schriek2007274
Wie Weet het AntwoordJan Schriek20073114
Wie Weet het antwoordJan Schriek20074162
Oud en NieuwJan Schriek20074157
Vraagtekens op zolderJan Schriek2007273
De Wijde Blik 1000 jaar in vogelvluchtJan Immerzeel Jr.2013121
Verslag werk en bezoek avonden 2006Jan.C.Immerzeel2007269
Een wandeling door het Stichts Ankeveese PlassengebiedJan.M.Veenman2007388
De Tol aan de Zuwe (Jubileumuitgave)Jan Immerzeel200838
De Opening van een ScholententoonstellingMr Don Bijl20074121
Uit de krant van toenPopko Biel2007271
Uit de krant van toenPopko Biel20073111
Uit de krant van toenPopko Biel20074160
De schouten van s`GravelandWim Fecken20074140
Uit de krant van toen Heer van Ankeveen A`damse courant 14-10-1692Koos Voorn2013129
Rechtsgang en een Regtdag in s-GravelandWim Fecken2007385
De eerste dienst in de hervormde kerk van 's-GravelandA.D.Wumkes200814
Boek bespreking ErfgooiersDaan Buitenhuis2008128
Kunsttaxatie een groot SuccesDaan Buitenhuis2008113
Na 350 jaar tijd voor feestelijke herdenkingsactiviteitenHervormde gemeente200819
Mededelingen van het bestuurhet bestuur2008130
Oud en NieuwJan Schriek2008123
Wie weet het antwoordJan Schriek2008134
Lien en Mat Verhoeven in AnkeveenJan.M.Veenman2008118
Kortenhoefse ijsclub 100 jaarMeester Blommenstein2008110
Uit de krant van toenPopko Biel2008132
WetenswaardighedenThimo Veenman2008124
Zeldzame VangstWim Fecken2008126
Zie ginds komt de stoombootWim Fecken2008116
Van voetballer tot bestuurderDaan Buitenhuis2008243
Koninklijke onderscheidingenHet Bestuur2008240
Mededelingen van het bestuurHet bestuur2008269
Veldnamen in KortenhoefJan Hendriks2008262
Oud & NieuwJan Schriek2008275
Wie weet het antwoordJan Schriek2008278
Met opoe Keijzer op het vrome padJan.M.Veenman2008247
Baumhauer/Boomhouwer op Noord WolfsbergenJos Kaldenbach2008266
Uit de krant van toenPopko Biel2008276
Daniel Stalpaert en zijn kerkbouwW.J.Fecken2008251
Impressies van 3 dorpen (jubileumuitgave)Getekend door Arnoldus2008394
Op de Leeuwenjacht (jubileumuitgave) artikel uit 1984A.D. Wumkes2008327
De Engel met de Hoef (jubileumuitgave) artikel uit 1987A.D. Wumkes2008323
In 1913 winkelen in s-Graveland (jubileumuitgave) artikel uit 1994A.D. Wumkes2008388
Het Bergse pad (jubileumuitgave)B J van der Kolk2008351
Het fataele jaar Ankeveen 1672 (jubileumuitgave)B J van der Kolk2008382
De Herenweg in vogelvlucht (jubileumuitgave)Clementa v.d. Velden-de Groot2008319
Wie kende in Kortenhoef Niet? (jubileumuitgave)D.N. Spaan2008339
Een olifant in 's-Graveland (jubileumuitgave)Daan Buitenhuis2008361
V, maar nog geen victorie (jubileumuitgave)Daan Buitenhuis2008330
In de Gloriosa (jubileumuitgave)J van Gammeren200834
10 jaar Historische Kring 1982-1992 (jubileumuitgave)Jan Immerzeel2008344
De Kortenhoefse korenmolen (jubileumuitgave)Jan Immerzeel2008356
Van een scheve toren in Kortenhoef (jubileumuitgave)Jan Immerzeel2008376
Ankeveen, Verteld verleden (jubileumuitgaveJan M. Veenman2008313
De Martinuskerk afgebroken (jubileumuitgave)Jan M. Veenman2008336
Uithangbord 's-Graveland (jubileumuitgave)Wim J Fecken2008372
Bernard A. van Beek (jubileumuitgave)Wim J. Kozijn2008367
Brand in de Ned. Herv. kerk te 's-GravelandWim Fecken2008484
Kerk te 's-Graveland geredWim Fecken2008485
De Hervormde kerk van AnkeveenJan Veenman2008489
Kortenhoef-ontstaan en bestaanKees Boekschoten2008499
De ouden van dagen tochtenvan s-graveland in de jaren 30 van de vorige eeuwKees Boekschoten20084106
Mededelingen van het bestuurBestuur20084116
Oud & NieuwJan Schriek20084119
Uit de krant van toenPopko Biel20084120
Wie weet het antwoordJan Schriek20084122
Wie weet het antwoord?Jan Schriek2009138
Uit de krant van toenPopko Biel2009136
Oud en nieuwJan Schriek2009134
Mededelingen van het bestuurBestuur2009132
Bob Schelfhout, geen man voor doordeweekse dagenKees Boekschoten2009125
Bob Schelfhout, een allround circusmens en KortenhoeverKees Boekschoten2009122
Vreemde kunsten Jan (2)Jan Veenman2009120
Vreemde kunsten Jan (1)Jan Veenman2009118
Leendert van Ackooy en familieWim Fecken200917
In steen geschrevenWim Fecken200914
Wie weet het antwoord?Jan Schriek2009270
Uit de krant van toenPopko Biel2009268
SchenkingenRedactie2009267
Oud en nieuwJan Schriek2009266
De eerste wegwijzer in s-GravelandWim Fecken2009260
Wijdemeren heeft een wapenDaan Buitenhuis2009251
De laatste tuinbaas van Jagtlust en 's-GravelandRichard van Bruchem2009244
Wie weet het antwoord?Jan Schriek20093104
Uit de krant van toenPopko Biel20093102
SchenkingenRedactie20093100
Oud en nieuwJan Schriek2009399
Een bekende KortenhoeverKoos Voorn2009384
Schietincident op SwaenenburghWim Fecken2009381
Bramen zoekenJan Hendriks2009378
In memoriam Ria BouterBestuur2009376
Nieuwe ledenBestuur20094147
Onze vernieuwde websiteBestuur20094146
SchenkingenRedactie20094144
WetenswaardighedenJan Schriek20094142
Wie weet het antwoord?Jan Schriek20094138
Toen en nuJan Schriek20094137
Uit de krant van toenPopko Biel20094136
Personen van het geslacht Elsevier in s-GravelandWim Fecken20094120
Inwoners van Ankeveen in beeldJan Veenman20094114
De OranjewegWim Fecken20094112
Uit de krant van toenPopko Biel2010146
SchenkingenRedactie2010145
Een mo(nu)ment om bij stil te staanJan Veenman2010119
Wie weet het antwoord?Jan Schriek2010118
Een historie van de Kortenhoefse dijk in het midden van de vorige eeuwPiet Luier2010115
Schepen met bekende namen in dienst van het COVWim Fecken201014
Oude ansichtkaartenJan Schriek201013
Oud en nieuwJan Schriek2010238
Uit de krant van toenPopko Biel2010237
SchenkingenRedactie2010236
De vleesmolenFoto redactie2010235
De familie der kinderenWim Fecken2010224
s-Graveland, opt uyterste van GooilandJan Veenman201027
In steen geschrevenWim Fecken201025
Oude ansichtkaartenJan Schriek201024
Van de redactieRedactie201023
Kalender voor het jaar 2011Redactie2010336
Uit de krant van toenPopko Biel2010335
Oud en nieuwJan Schriek2010333
Hooibouw in vroeger tijdenRedactie2010331
s-Graveland, opt uyterste van Gooiland (vervolg)Jan Veenman2010318
Stambomen op de site van In de GloriosaKoos Voorn2010312
Welkom in AnkeveenJan Veenman2010310
De zomer van 1962Andreas Schelfhout201035
Oude ansichtkaartenJan Schriek201034
Van de redactieRedactie201033
Oproep voor inventarisatie verenigingenRedactie2010437
SchenkingenRedactie2010436
Van Korenmolen tot de "Wijde blik"Redactie2010435
Wie weet waar dit bord heeft gestaanRedactie2010435
s-Gravelandse schetsjesWim Fecken2010420
s-Gravelandse schetsjesWim Fecken2010418
Kalender WijdemerenRedactie2010417
s-Graveland, opt uyterste van Gooiland (vervolg)Jan Veenman201044
Van Het bestuur/redactiebestuur/redactie201043
SchenkingenRedactie2011147
Een spoorwegstation nabij s-Graveland?Wim Fecken2011128
Nescio en KortenhoefWim Kozijn2011123
Een verslag van een wandelingJan Veenman201116
In dankbare herinnering: Piet NeijssenJan Immerzeel201114
Van het bestuur/redactiebestuur/redactie201113
SchenkingenRedactie2011231
Enkele mededelingenRedactie2011230
Uit het archiefJan Schriek2011228
Mysterie van een Kortenhoefs raamJan Immerzeel2011224
Wie van u is een schrijver in de dopbestuur/redactie2011223
s-Graveland, opt uyterste van Gooiland (vervolg)Jan Veenman201124
Van het bestuur/redactiebestuur/redactie201123
SchenkingenRedactie2011336
Uit het archiefJan Schriek2011334
s-Gravelandse schetsjesWim Fecken2011328
Weeklacht van de SmidsbrugPiet Windsma2011326
Uit de oudheidkamerKoos Voorn2011325
s-Graveland en de GloriosaKoos Voorn2011321
Mijn herinneringen aan Paul BrandJan Veenman2011311
Huishoudelijke doekjes en handdoeken van JagtlustK. J. Freemantle201138
Lofzang op 's-GravelandRedactie201136
Ter nagedachtenis aan Faan KesselJan Immerzeel201134
Van het bestuur/redactiebestuur/redactie201133
SchenkingenRedactie2012131
InschrijfformulierRedactie2012130
De oudheidkamer van In de GloriosaKoos Voorn2012129
Uit het archiefJan Schriek2012128
Bericht n.a.v. opgave "uit het archief" van periodiek 2 2011Redactie2012127
Enkele berichtenRedactie2012126
Bijzondere 17e eeuwse vondsten uit s-GravelandAnton Cruysheer2012124
Uit de oudheidkamerKoos Voorn2012123
125 jaar Ankeveense ijsclubJan Veenman2012112
Tot ijsvermaeck aller tijdenJan Veenman2012110
s-Gravelandse schetsjes deel 2Wim Fecken201216
De gevoelens van de nieuwe brugPiet Windsma201214
Van het bestuur/redactiebestuur/redactie201213
SchenkingenRedactie2012231
InschrijfformulierRedactie2012230
Uit het archiefJan Schriek2012229
Uit de oudheidkamerKoos Voorn2012228
Een enkel reis, zonder toekomstBruin Wallenburg2012218
Verdwenen dorpsgezichtKoos Voorn2012215
s-Gravelandse schetsjes deel 3Wim Fecken2012212
Oproep voor najaarstentoonstelling verenigingenRedactie2012210
Jaar van de historische buitenplaatsRedactie201229
Expositie"Aanschouw de lusthoven aan de Vecht"Redactie201228
De s-Gravelandse buitenplaatsen, een introductieStance de Haas201224
Van het bestuur/redactiebestuur/redactie201223
SchenkingenRedactie2012331
InschrijfformulierRedactie2012330
Uit het archiefJan Schriek2012329
Uit de oudheidkamerKoos Voorn2012328
Verdwenen dorpsgezichtKoos Voorn2012325
Trompenburg(h)Frans van Giessen2012323
Levenslijn van mevrouw Bijlsma-van VeenFrans van Giessen2012318
Historische krantenKoos Voorn2012317
s-Gravelandse schetsjes deel 4 en 5Wim Fecken201238
Archeologie in WijdemerenDani201237
Twee zilveren munten uit AnkeveenAnton Cruysheer201236
Gedicht van Piet WindmaPiet Windsma201234
Van het bestuur/redactiebestuur/redactie201233
SchenkingenRedactie2012431
InschrijfformulierRedactie2012430
Uit het archiefRedactie2012429
Uit de oudheidkamerKoos Voorn2012428
Toen en nuRedactie2012427
KinderfeestWim Fecken2012424
Anekdote over G. A. van HemertG. A. van Stijgeren2012418
Verslag tentoonstelling en zij vereenigden zichKoos Voorn2012416
Bezoek van burgemeester en wethoudersFrans van Giessen2012415
Dertig jaar historische kringJan Immerzeel2012410
Toespraak van de voorzitterFrans van Giessen201244
Van het bestuur/redactiebestuur/redactie201243
SpanderswoudKoos Voorn201314
Het RampjaarJan Immerzeel20033215
herinnering van een secretaris -ontvanger in ankeveen deel 1J. Valkenier20044212
een conflict over de pacht van de zuidersluiswim fecken20044229
het leven van een melkboer ( deel 3)Jan Jansen20044241
septemberjan m veenman20044248
bleekneusjes op transport naar Zwitserlandpiet van wakeren20044250
wetenwaardighedenwim fecken20044251
uit de krant van toenpopko biel20044254
wie weet het antwoordjan schriek20044256
Een Honderdjarige in s-Gaveland ,en hoe het een Zonnewijzer vergingDaan Buitenhuis200515
In de maand JulyJan Immerzeel2005112
De plaats van de Ankeveense SchuilkerkJan M Veenman2005117
Een laatste grenssteen in s-GravelandWin J, Fecken2005126
Een begrafenis per trekschuitWim J. Fecken2005130
Mededelingen van het bestuur2005131
Uit de krant van toenPopko Biel2005133
Uit het oorlgsdagboek van moe KosterJan Koster2005240
Dodenherdenking 2000Daan Buitenhuis2005250
Tussen Vecht en Eem jubileertDe kring in de Gloriosa2005255
Wetenswaardigheden,de kleinste laan in NederlandJan M Veenman2005261
Koninginnedag 2005 aan de LeeuwenlaanDaan Buitenhuis2005263
Toen en nu2013227
Historie op zolder2013228
Uit de krant van toenPopko biel2005267
Wie weet het antwoordJan Schriek2005270
Het oude PolderhuisJan M Veenman2005376
Een verkenning naar geesteszieken in s,GravelandWim J Fecken2005380
Archieven Hoogheemraadschap naar AmsterdamStreekarchief Hilversum2005390
Mededelingen van het bestuurHet bestuur2005391
Uit de krant van toenPopko Biel2005392
Wie weet het antwoordJanSchriek2005394
Jans Pos begravenWim J Fecken20054100
Op bezoek bij Piet de Haan in AnkeveenJan M Veeman20054106
Noord Holland ArcadiaDaan Buitenhuis20054114
Cornelis Tromp, een lofdichtGedicht20054116
Winter 2005/2006Jan M Veenman20054117
WetenwaardighedenDaan Buitehuis20054118
Uit de krant van toenPopko Biel20044120
Wie weet het antwoord ?Jan Schriek20054122
Oproep van de RedactieRedactie200615
Heel wat te vertellen......over vroegerMevr. van huistede-de Kloet200616
De geschiedenis van het postkantoor in AnkeveenThimo Veenman sr2006115
s,Graveland tussen 1910 en 1920 het verkeer oude problemen en knelpuntenW..J.Fecken2006132
Mededelingen van het bestuurHet bestuur2006143
Uit de krant van toenPopko Biel2006244
Wie weet het antwoordJan schriek2006146
Koninklijk onze voorzitster ondescheidenHet bestuur2006254
Herinneringen aan 1940/1945Bruin Wallenburg2006256
De lange levenslopp van een onnvermoeide wandelaarDaan Buitenhuis2006260
Voorjaar 1925Jan M Veenman2006263
Een bruggetje nabij HilversumThimo Veenman sr2006264
Heel wat te vertellen ....over vroegerGoos Glijn2006268
De Drie DorpenJan Schriek2006266
Om ,t lijnwaad Daan Buitenhuis een boek besprekingAd Reijmerink2006275
Hoogheenraadschap Amstel Gooi en VechtstreekDaan Buitenhuis2006278
Mededelingen van het bestuurHet bestuur2006281
Uit de krant van toenPopko biel2006284
Wie weet het antwoord ?Jan Schriek2006286
s,Graveland in Vuur en VlamWim J Fecken2006392
Het is s,avonds kouder dan buitenDaan Buitenhuis2006394
Een vrouw verdronkenWim J Fecken2006396
Brand aan de DorpswegThimo Veenman2006398
De Herenweg met de ,Ankeveensche Vaart ,Jan M Veenman20063102
Mededelingen van het bestuurHet bestuur20063104
Uit de krant van toenPopko biel20063108
Wie weet het antwoord ?Jan Schriek20063110
List van de meesterJan M Veenman20064115
Nogmaals enige verdrinkingsgevallenW.J.Fecken20064127
Heel wat te vertellen....over vroegerJan van Asselt20064135
Kortenhoef 850 jaarJan Immerzeel20064142
Jacht in AnkeveenThimo Veenman20064146
Pieter Dobbenberg de eerste organist in de kerk van s,GravelandW.j.Fecken2007124
Vraagtekens op zolderJan Schriek2007134
Uit de krant van toenPopko Biel2007136
Wie weet het antwoordJan Schriek2007138
Koninklijke onderscheidingHet bestuur2007244
Regtdag gehouden den 13e november 1725 in s,GravelandW.j.Fecken2007246
Geschenken uit een voorbije tijd Deel 2Jan M.Veenman2007252
Oud en nieuwJan Schriek2007264
Mededelingen van het bestuurHet bestuur2007265
Jaarverslag 2006Daan Buitenhuis2007267
Overschakelen Het verhaal van Philips Telecommunicatie Industrie201345
Open Monumentendag14-09-2013Henk Verhagen201326
Opgravingen afgerond bij de Dillewijn.201349
De Bataafse revolutieJan Immerzeel Jr.2013410
De Franse omwentelingWim Fecken2013417
De vrijheidsboomWim Fecken2013420
Levenslijn van Gerrit van HoorenFrans van Giessen2013423
Historie op zolder2013429
Uit het archief2013430
SchenkingenRedactie2013431
In Memoriam Jan Immerzeel Sr.201415
Vrijwilligers gezochtHet bestuur201416
Tussen Vecht en Eem Oproep om lid te worden201417
Een zuinige zeeheld in `s-GravelandOvergenomen uit TVE blad201419
De Doop van Jacob van Ruisdael in AnkeveenJan Paul Hinrichs2014122
Het einde van het college van HoofdingelandenWim Fecken2014126
Uit het archief2014130
SchenkingenRedactie2014131
Van Korenmolen tot de sluis aankondiging deel 4Krijn Spaan201425
Een inzameling voor UrkWim Fecken201426
De tuin van het Huis te AnkeveenAnton T.E.Cruysheer201429
Levenslijn van Hermina Filipina Roozendaal-BeekmanBenno Roozendaal2014221
Krantenartikel over winnen van een prijs en kopen van een huisCourant uit 19602014226
Toen en nu2014227
SchenkingenRedactie2014231
Historie op zolder2014229
Uit het archief2014230
Najaarstentoonstelling Veranderd dorpsgezichtRedactie201436
Ter nagedachtenis aan Jan KosterRedactie201437
Schenking. Het gereedschap van een dorpsarts201438
Het Hilversums kanaalKoos Voorn2014310
Een s-Gravelandse drenkeling in AmsterdamWim Fecken2014322
Levenslijn van Jacob HoogendoornFrans van Giessen2014324
Uit de krant van toen Verdriet om een Esdoorn2014330
Historie op zolder. Jacobakannetje2014331
Uit het archief2014332
SchenkingenRedactie2014333
Verdwenen dorpsgezichten Een fotoimpressieRedactie201446
DSO. De toneelvereniging 80 jaarJoop Glijn2014410
Aanbieding schilderij. Hoe komt een schilderij van E.R.D.Schaap in HaarlemWim Fecken2014422
Historie op zolder2014430
Uit het archief2014431
SchenkingenRedactie2014432
In dankbare herinnering Jan VeenmanRedactie201517
Oproep aan de lezers. Wat is Uw verhaalRedactie201516
Een kooltje vuur en een emmer warm water. De bijverdienste van een kruidenierJan Veenman2015110
De haan op de toren. Waarom een haantjeWim Kozijn2015118
Daniel Stalpaert. Stadsbouwmeester te AmsterdamWim Kozijn2015122
Levenslijn. Herinneringen aan een bovenmeester H.PasmanM.G.van Hooren2015128
Uit het archief2015132
SchenkingenRedactie2015133
Gedicht over tijden van weleerRuth Land201546
De herleving van de gotiek in het Gooi. Heilige Antonius van PaduaKan parochies201548
Een foute veldwachterD.Wildeboer2015420
Uit de krant van toen. Verhuring van de zitplaatsen in de Ned.Herv.Kerk te s-GravelandWim Facken2015422
Napoleon en de familienaam Klomp. Hoe kozen onze voorouders hun achternaam.www.onh.nl2015424
Het polderhuis te Ankeveen. Verdwenen dorpsgezichtH.A.R.Hovenkamp2015428
Uit het archief2015432
SchenkingenRedactie2015433
Oproep aan de lezers201526
Een vergeelde briefkaart. Twee broers tewerkgesteld WO 2Jan Hendriks201528
V1 neergestort in `s-GravelandDaan Buitenhuis2015215
Operatie Manna. Voedseldropping april/mei 1945Bruin Wallenburg2015217
Het kristalletje. Klein verzet in `s-GravelandBruin Wallenburg2015219
Onrust aan het Zuidereind. Huisarts in oorlogstijdFrans van Giessen2015223
Een kleuterschool in `s-Graveland. Een "Kleinkinderbewaarschool"Wim Fecken2015224
Uit het archief2015232
SchenkingenRedactie2015233
Open Monumentendag 2015201536
Tjalling Koopmans. Nobelprijswinnaar uit `s-GravelandWim Kozijn201538
Een wandeling door Kortenhoef anno 1830Jan Immerzeel2015319
Onderwijs in `s-Graveland. De kostschoolhouderesse Cornelia Maria Jukkenekke.Wim Fecken2015326
Uit het archief2015332
SchenkingenRedactie2015333
Bij de voorplaat Barend van Voorden, KortenhoefsedijkKoos Voorn201613
Levenslijn van Co de KloetWim Kozijn201616
SchenkingenRedactie2016115
Een wandeling door Kortenhoef anno 1830 vervolgJan Immerzeel2016120
Van huizen gesprokenKoos Voorn2016132
Bij de voorplaat Anton Smeerdijk, De Brouwersbrug uit 1929Koos Voorn201623
VoorwoordKoos Voorn201624
De Drie DorpenJan Hendriks201626
SchenkingenRedactie2016215
Het Lombok een koloniale herinneringJan Hendriks2016220
Van huizen gesproken. Stichts End 61 en 63, voorheen DorpswegGerrie van Rijn/Luijer2016229
Bij de voorplaat G.F.van Schagen Volop zomer in AnkeveenKoos Voorn201633
VoorwoordKoos Voorn201634
Het geheim van de smidJan201635
SchenkingenRedactie2016315
Caerte van de Hollandse polder tot Anckeveen.Jan Veenman2016320
Van huizen gesproken. Noordereinde 143, s-Graveland voorheen 195.Gerrie van Rijn/Luijer2016329
Bij de voorplaat Jan Knikker sr. Plassengezicht omgeving KortenhoefKoos Voorn201643
VoorwoordKoos Voorn201644
Levenslijn van Wim KozijnCo de Kloet201646
SchenkingenRedactie2016413
Oude ambachten herleven.De redactie2016415
Sinterklaasviering. Sinterklaas wie kent hem niet.Gerrie van Rijn/Luijer2016420
Sinterklaas gestrandJan Hendriks2016428
Van huizen gesproken. Kortenhoefsedijk 52.Gerrie van Rijn/Luijer2016429
Curtevenne of CurteveneJan Immerzeel201716
VoorwoordKoos Voorn201614
Bij de voorplaat Schilderij Aris Knikker. Gezicht op de plassen van KortenhoefCarole Denniger201733
Voetbalvereniging Rood/ZwartKoos Voorn2016120
Open Monumentendag 9 en 10 september 2017Redactie201731
Bij de voorplaat Hans Moerkerken, Winter in Ankeveen.Koos Voorn201713
VoorwoordKoos Voorn201714
SchenkingenRedactie2017113
Algemene ledenvergadering2017115
Voetbalvereniging Rood/ZwartKoos Voorn2017120
Van huizen gesproken. Hollands End 2, Ankeveen. voorheen WeesperkarspelGerrie van Rijn/Luijer2017129
Bij de voorplaat Lodewijk Philippus Stutterheim KortenhoefKoos Voorn201723
VoorwoordKoos Voorn201724
Oranje bovenGerrie van Rijn/Luijer201725
SchenkingenRedactie2017217
Herinneringen aan WO2Joop de Winter en Jan Luijer2017220
Zichtbare herinneringen aan de tweede wereldoorlogBruin Wallenburg2017225
Van huizen gesproken. Noordereinde 2Gerrie van Rijn/Luijer2017229
VoorwoordRedactie201734
De bouw van TrompenburgIneke Westdorp201736
SchenkingenRedactie2017317
Een verzameling suikerzakjesFrans van Giessen2017320
Van huizen gesproken over Kerklaan 42Gerrie van Rijn/Luijer2017329
Bij de voorplaat E.R.D.Schaap de Kwakelbrug gezien vanaf de Herenweg.Carole Denniger-Schreuder201743
VoorwoordRedactie201744
De bouw van Trompenburg deel 2Ineke Westdorp201745
SchenkingenRedactie2017417
De PaalwoningJan Hendriks2017421
Van huizen gesproken Cannenburgerweg 63, AnkeveenGerrie van Rijn/Luijer2017432
Bij de voorplaat Bernard van Beek, Winter in KortenhoefCarole Denniger-Schreuder201813
VoorwoordRedactie2018148
De bewoners van "Villa Curtevenne"Jaap Wertheim201815
SchenkingenRedactie2018115
Ter nagedachtenis aan Thimo VeenmanKoos Voorn2018120
Gemeentelijke herindeling van alle tijdenGerrie van Rijn/Luijer2018121
Van huizen gesproken Zuidereinde 428Gerrie van Rijn/Luijer2018129
Bij de voorplaat E.R.D.Schaap, Lente in Ankeveen.Carole Denniger-Schreuder201823
VoorwoordRedactie201824
De inundatie van 10 mei 1940Koos Voorn201825
Een eerste steenleggingWim Fecken2018221
Station KortenhoefJan Immerzeel2018223
Van huizen gesproken Willem Pauwstraat 14.Gerrie van Rijn/Luijer2018227
SchenkingenRedactie2018231
Bij de voorplaat Hans van Moerkerken, Boerderij aan de KortenhoefsedijkKoos Voorn201833
VoorwoordRedactie201834
Het kerkje aan het ZuidereindeWim Fecken201835
SchenkingenRedactie2018315
Zwembad de Wijde BlikJan Hendriks2018320
Van huizen gesproken Hollands End 5Gerrie van Rijn/Luijer2018328
Bij de voorplaat Karel Willerding s-Gravelandse VaartCarole Denniger-Schreuder201843
VoorwoordRedactie201844
SmirnaConstance de Haas201846
SchenkingenRedactie2018415
Beurtschippers langs de s-Gravelandse VaartJoop Glijn2018420
Van huizen gesproken Leeuwenlaan 3Gerrie van Rijn/Luijer2018428
Bij de voorplaat Karel Willerding, de sluis aan de KwakelCarole Denniger-Schreuder201913
VoorwoordRedactie201914
Schaatsen in s-GravelandGerrie van Rijn/Luijer201915
SchenkingenRedactie2019116
De atlas van SchoemakerJan Immerzeel2019119
Van huizen gesproken Huize OostereindeGerrie van Rijn/Luijer2019128
Bij de voorplaat G.F.Schagen, Plas bij AnkeveenCarole Denniger-Schreuder201923
VoorwoordRedactie201924
Het Wapen van AmsterdamWim Fecken en Koos Voorn201925
SchenkingenRedactie2019215
De slag om Ankeveen. Rampjaar 1672Vera van Zanden en Marlies Goudriaan.2019220
Van huizen gesproken Ireneweg 20Gerrie van Rijn/Luijer2019228
Bij de voorplaat Cornelis de Bruin, boerderij bij KortenhoefKoos Voorn201933
VoorwoordRedactie201934
BMOL: Van Fanfare naar HarmonieAlexandra Luijer201935
SchenkingenRedactie2019315
Kortenhoefse damclub KDCGerrie van Rijn/Luijer2019320
Van huizen gesproken Hollands End 13Gerrie van Rijn/Luijer2019328
Bij de voorplaat Anton Smeerdijk Het huis met de pilarenCarole Denniger-Schreuder201943
VoorwoordRedactie201944
Landwaart van kruidenier tot supermarktJan Immerzeel201945
SchenkingenRedactie2019413
Een kluizenaar in de polderWim Fecken2019415
Ruigthandel in de crisisjarenJan Hendriks2019419
Van huizen gesproken. De melkboerenGerrie van Rijn/Luijer2019429
Bij de voorplaat. Hans van Moerkerken, Winterochtend in s-GravelandKoos Voorn202014
VoorwoordRedactie202015
Van herberg naar rechthuisWim Fecken202016
SchenkingenRedactie2020119
Van huizen gesproken Emmaweg 1Gerrie van Rijn/Luijer2020130
Protestants Christelijk onderwijs in s-GravelandGerrie van Rijn/Luijer Esther de Haan2020120
Bij de voorplaat Louis Stutterheim, Langs de Vaart in KortenhoefKoos Voorn202024
VoorwoordRedactie202025
De geschiedenis van onze familie die klinkt als een klokCees de Jongh202026
SchenkingenRedactie2020225
Herinneringen aan de oorlogGerrie van Rijn/Luijer2020226
Kunst in vrijheidJaap Wertheim2020235
Bij de voorplaat Wim Lagerwey Boerderij van Evert HilhorstJan Veenman202034
VoorwoordRedactie202035
De molen van GabrielG.H.Keunen202036
SchenkingenRedactie2020314
Zoektocht aan het Hollands EndMarlies Goudriaan en Vera van Zanden2020319
Onderzoek in s-GravelandJan Dekker2020325
Een schuttergilde te s-GravelandWim Fecken2020328
Van huizen gesproken Bruin GrotendorstGerrie van Rijn/Luijer2020330
Bij de voorplaat Turfbaggeraar op de plas Jan Knikker SrRedactie202044
VoorwoordKoos Voorn202045
Kortenhoef en de strandbeestenTheo Jansen202046
SchenkingenRedactie2020419
Hendrik Willem van der Vaart-Smit: "de foute dominee"Wim Kozijn2020420
Het Jubileum van Klaas Bakker. Uit de krant van toenJan Immerzeel2020426
Buitenplaats Gooilust in kinderboekHetty Brouwer2020431
Bij de voorplaat G.Krol 1882-1950 Sneeuwgezicht in KortenhoefKoos Voorn202114
VoorwoordKoos Voorn202115
Gooilust versus "De Kinine" Een vroege milieuactie van Frans Ernst BlauwA.Coops202116
Volksweerbaarheid in `s-GravelandWim Fecken2021119
Over huizen gesproken "De Ruige Hoek" Stichtse kadeGerrie van Rijn/Luijer2021128
Over de Algemene Ledenvergadering en statutenHet Bestuur2021133
Bij de voorplaatKoos Voorn202124
VoorwoordRedactie202125
"De Helling" de laatste scheepswerf in AnkeveenBerend van der Kolk202126
Bouwplannen, ze zijn van alle tijdenJan Hendriks2021218
Over huizen gesproken, Kerklaan 12 voorheen 313Gerrie van Rijn-Luijer2021228
Zweeds wittebrood, een gebeurtenis aan het einde van de 2e wereldoorlogEvert Roukens2021232
SchenkingenRedactie2021217
Bij de voorplaatRedactie202134
VoorwoordRedactie202135
Theekoepels in `s-GravelandJan Dekker202137
SchenkingenRedactie2021316
Brambergen en BoekesteynKoos Voorn2021321
Over huizen gesproken Herenweg 14,15,15 (1) 15a, 26a, 32, 38, 42, 48 en 80Gerrie van Rijn-Luijer2021330
SchenkingenRedactie2021316
Bij de voorplaatRedactie202144
VoorwoordRedactie202145
het gereformeerde kerkje van AnkeveenJ.W.Juttmann202147
Rijck LoevreJan Hendriks2021415
SchenkingenRedactie2021427
De waterkippenH.Poolman2021428
Over huizen gesproken, familie van KesterenGerrie van Rijn-Luijer2021430
Bij de voorplaatRedactie202214
VoorwoordRedactie202215
Kortenhoef komen en gaan 1946-1950Frans Grims202216
SchenkingenRedactie2022118
Meester leidekker van Trompenburg gevondenConstance de Haas2022121
Over huizen gesproken, Loodijk 6 te `s-GravelandGerrie van Rijn-Luijer2022129
Bij de voorplaatRedactie202224
VoorwoordRedactie202225
Zaaien in `s-Graveland en oogsten in PalestinaJaap Wertheim202226
SchenkingenRedactie2022218
Engelandvaarder Ida Veldhuyzen van ZantenKoos Voorn2022221
Verklaring bij 1 tekening en 1 foto uit Ankeveen van de Fam.Portengen2022228
Over huizen gesproken Het huisje van Niesje Pos bij de KattenbrugGerrie van Rijn-Luijer2022230
Bij de voorplaatRedactie202234
VoorwoordRedactie202235
Geboren in Kortenhoef en in het leger van Napoleon Tiny Hogendijk-Vranken202236
Groentekwekerij "Nooitgedacht"Jan Veenman2022314
SchenkingenRedactie2022321
Leida van Deelen Huishoudster van pastoor LokinClemens van Rossum2022323
BrugchelenJan Dekker2022328